Superwomenki wkraczają do akcji!

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-12-17 20:13:47

Wykręcimy sutki

Administrator

Nasza historia

Była sobie kiedyś Sara. Niezbyt ją lubili,wołali na nią sraka lub jak kto wolał- talib. Miała barana na głowie i oponki na brzuchu. Lubiła grać w siatkówkę i kosza i grała na skrzypcach choć tego nie znosiła. Miała też psa sadomasochistę-gwałciciela-pedofila-samobójcę o imieniu Bibo. Sara od zawsze lubiła czytać książki.


W tym samym czasie, w tym samym mieście, w tej samej beznadziejnej klasie 6a(cóż za zrządzenie losu) żyła sobie Ola. Wołali ją Kapucyna. Kapucyna zawsze włączała się w ciekawe dyskusje na lekcjach i była bardzo oczytana. Kapucyna miała bardzo fajnych rodziców i fajną chatę, fajne świnie morskie też miała, i fajnego brata.
Ale Kapucyny w klasie nie lubili. Jej barwna osobowość nie pasowała do szarzyzny najbardziej beznadziejnej klasy w historii świata. Tak, to chyba dlatego tylko Ząber chciał się z nią kolegować.



W tym samym też czasie, w wiosce za cmentarzem zwanej Bychlew, żyła sobie jeszcze jedna Ola. Wołali na nią Herman, bo miała na nazwisko Szulc, a to zupełnie tak samo jak przywódca wojsk niemieckich w powstaniu warszawskim,Hermann Szulc. Herman również zawsze była inna od wszystkich. Miała grzywkę EMO, płaskostopie, cellulit na nogach i jak się śmiała robiła kocią mordę.




Te 3 dziewoje połączyła jedna organizacja-mianowicie 79 PDH WILKI. Pierwszy w drużynie był Herman, potem wstąpiła Sara, a na szarym końcu Olka. Dziewczyny często razem się śmiały, bardzo zaprzyjaźniły się na obozie. I gdy nadszedł dzień 1 września 2008,dziewczyny były bardzo smutne, że zostaną rozdzielone do różnych klas. Ale ów dziwny, psotny los szykował dla nich następną niespodziankę! Otóż ZUPAFRAU znalazły się w jednej klasie!


Proponuję teraz dopisywać do tego tematu jakieś nasze anegdotki,ciekawe rzeczy,które działy się w szkole etc...

Offline

 

#2 2008-12-23 15:32:07

Damy klapsa

Administrator

Punktów :   

Re: Nasza historia

ach...zapomniałaś dodać że superwomenki zostały stworzone 5 września.Pamiętam to jak dziś jak razem śmiałyśmy się,śmiałyśmy się i najważniejsza nasza czynność śmianie się!!!!!

Offline

 

#3 2008-12-26 20:38:32

Powalimy szefa

Administrator

Punktów :   

Re: Nasza historia

Ach, te wspomnienia. Wzruszyłam się, chyba udzieliło mi się to od Sary. Jednak strasznie dużo śmiesznych rzeczy działo się od powstania Superwomenek więc może piszmy wszystko po kolei.

Offline

 

#4 2008-12-27 11:39:11

Wykręcimy sutki

Administrator

Re: Nasza historia

Hmm od czego zacząć?

Po kolei to za bardzo nie pamiętam, ale ostatnio śmieszną rzecz zrobiłyśmy
Wrzucenie butów na siatkę przy szkole to chyba zdecydowanie jedno z najśmieszniejszych wydarzeń roku zupafrau 2008
Całej sytuacji nie będę opisywać, najbardziej zapadł mi w pamięć śmiech Hermana jak ja próbowałam te buciory zdjąć, po prostu śmiała się jak oszalała i nie mogła przestać

Offline

 

#5 2008-12-27 13:35:23

Damy klapsa

Administrator

Punktów :   

Re: Nasza historia

ach i świetny byl kalf Hermana kiedy rzucila w zupelnie inna strone;)

Offline

 

#6 2008-12-27 19:56:47

Wykręcimy sutki

Administrator

Re: Nasza historia

buahahaha

Offline

 

#7 2009-01-04 21:07:38

Damy klapsa

Administrator

Punktów :   

Re: Nasza historia

i dobre jeszcze było jest to ze dmuchamy sobie do ucha i jak wkręciłyśmy Hermana na stołówce ze Mendak musiał zjeść zlewki

Offline

 

#8 2009-01-05 20:05:47

Wykręcimy sutki

Administrator

Re: Nasza historia

hihi do naszych śmiesznych rzeczy trzeba też dodać dzisiejsze zdarzenie, kiedy to ja na biologii na pytanie
DLACZEGO MSZYCE JESIENIĄ I ZIMĄ ROZMNAŻAJĄ SIĘ PŁCIOWO A WIOSNĄ I LATEM BEZPŁCIOWO odpowiedziałam BO LATEM JEST CIEPŁO I CZASU NIE MAJĄ
co za kalf ze mnie

Offline

 

#9 2009-01-14 21:39:33

Damy klapsa

Administrator

Punktów :   

Re: Nasza historia

Ach i pamiętam to jak dziś jak nie było Hermana i Sara na widok Stachery powiedziała "Co to za pedał??aaa ma obrączkę to chyba nie jest...";D

Offline

 

#10 2009-01-19 14:50:15

Wykręcimy sutki

Administrator

Re: Nasza historia

haha
w ogóle herman wiesz że założyłyśmy zeszyt w którym wpisujemy jakieś śmieszne cytaty np. nauczycieli?

najlepszy jest pani Filipowskiej:RYĆ! Jak krety! Jak się nie chciało cały rok to w niedzielę ryć!

Offline

 

#11 2009-01-19 18:48:59

Damy klapsa

Administrator

Punktów :   

Re: Nasza historia

albo -co macie koniec McCaina?Ja mam o UFO

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.3wrakow.pun.pl www.lp-ss.pun.pl www.psychologia-psychiatria.pun.pl www.gorakalwariasociety.pun.pl www.sgaming.pun.pl